![Dimos-Pavlou-Mela](https://pavlosmelas.gr/wp-content/uploads/2023/11/01_prosklisi.png)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Σας προσκαλούμε στην Τελετή Ορκωμοσίας του Δημάρχου, των μελών του νέου Δημοτικού Συμβουλίου Δήμου Παύλου Μελά και των μελών των Συμβουλίων Δημοτικών Κοινοτήτων Σταυρούπολης – Πολίχνης – Ευκαρπίας που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 17 Δεκεμβρίου και ώρα 17.00 στο Δημοτικό Θέατρο του Κέντρου Πολιτισμού Χρήστος Τσακίρης, οδός Λαγκαδά 221, Σταυρούπολη.
Την ορκωμοσία θα τελέσει ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως κ. Βαρνάβας.
Θα είναι ιδιαίτερη τιμή για εμάς η παρουσία σας.
Ο εκλεγείς Δήμαρχος Παύλου Μελά
Δημήτριος Γ. Ασλανίδης