Εκστρατεία ενημέρωσης με motto «15195 και … καθαρίσαμε» από την υπηρεσία καθαριότητας του δήμου προκειμένου να ενημερώσει τους πολίτες και να ζητήσει την ενεργό συμμετοχή τους για μία καθαρή πόλη. Βίντεο στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, δελτίο τύπου με οδηγίες αξιοποίησης της υπηρεσίας «Βελτιώνω την πόλη μου – 15195», αλλά και ενημερωτικά sms στα κινητά όλων των δημοτών αποτελούν μέρος της καμπάνιας του δήμου για μία νοικοκυρεμένη και καθαρή πόλη.
ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΜΑΣΤΕ https://bit.ly/3sgYEHW
ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΜΕ https://bit.ly/3OO8UiH