Συνάντηση με την βουλευτή επικρατείας της ΝΔ Νεφέλη Χατζηιωαννίδου είχε χθες στα Γραφεία της Διοικούσας Επιτροπής της ΝΔ Θεσσαλονίκης ο Πρόεδρος της Διοικούσας Ζ. Ιωακείμοβιτς.
Ο κ. Ιωακείμοβιτς ανέφερε μεταξύ άλλων σε ανάρτηση του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης ” Είχαμε μία πολύ ουσιαστική και εποικοδομητική συζήτηση σε θέματα που αφορούν τις γυναίκες αλλά και την κοινωνική πολιτική”, καθώς και ότι ” Αποφασίσαμε και συμφωνήσαμε να είμαστε σε μία συνεχή επαφή με σκοπό τη δημιουργία δράσεων που αφορούν την Κοινωνία των Πολιτών”.
Η ανάρτηση του Ζ. Ιωακείμοβιτς