Ο Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης ενημερώνει τους πολίτες ότι σε συνεργασία με την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας και στα πλαίσια των συνοδευτικών δράσεων του ΤΕΒΑ, θα πραγματοποιηθεί προβολή εκπαιδευτικού και οπτικοακουστικού υλικού , την Τρίτη 07/2/2023, στο Δημοτικό Θέατρο ΆΣΤΡΟΝ.
Θα πραγματοποιηθεί προβολή των εξής ταινιών:
![](https://www.ampelokipi-menemeni.gr/wp-content/uploads/2023/02/i-megali-eychi-tis-elmas.png)
![](https://www.ampelokipi-menemeni.gr/wp-content/uploads/2023/02/i-roza-tis-smyrnis.png)
Στόχος της συγκεκριμένης δράσης είναι να ψυχαγωγήσει τους ωφελούμενους του ΕΠ ΤΕΒΑ, προβάλλοντας αγαπημένες ταινίες για όλη την οικογένεια, μιας και πολλές φορές η πρόσβαση τους σε ψυχαγωγικές δραστηριότητες είναι περιορισμένες. Θα μοιραστούν ατομικά νερά, χυμοί και σνακ.
Για την συμμετοχή σας στις παραπάνω εκδηλώσεις απαιτείται ΑΜΚΑ.
Παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή εγκαίρως.
Επικοινωνήστε τηλεφωνικά ή στείλτε μήνυμα με τα στοιχεία σας στα:
Στοιχεία Επικοινωνίας:
από σταθερό (χωρίς χρέωση) : 8001001770
από κινητό: 6907650399
Email: teva.ypostiriksi@gmail.com
Facebook : «TEBA Συνοδευτικές Δράσεις ΠΚΜ» ή πατήστε εδώ: https://rb.gy/x7bjal
«Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης ΤΕΒΑ ΠΚΜ Συνοδευτικά» ή πατήστε εδώ: https://rb.gy/gzedgz
Instagram : @teva.draseis